PROČ PRÁT S NÁMI?

Bubbles ve Vaší kapse!

Stáhněte si naší aplikaci a dozvíte se o našich akcích na provozovnách, aktuální obsazenosti a mnoho dalšího!

Instrukce

PRANÍ

K dispozici jsou pračky s kapacitou 11 a 16 kilogramů.

Tato kapacita znamená, že u nás jedním praním vyperete dvakrát či třikrát více prádla než doma. O prací prostředek a aviváž, značky CHRISTEYNS se staráme my, systém je automaticky dávkuje podle množství prádla a zvoleného programu.

Naše pračky dodávají ke každému programu dezinfekci a neutralizační látku, které jsou šetrné k textilii. Díky profesionální technologii je doba praní kratší než v domácí pračce. S praním můžete být hotovi už do 30 minut.

Co můžete prát: oblečení na každodenní nošení (barevné i bílé), ložní prádlo, ručníky, závěsy, povlečení, deky, přikrývky.

Naše pračky nedisponují funkcí sušení – pokud chcete prádlo usušit, je potřeba vyprané čisté prádlo přesunout do sušičky.

Volitelné programy:
Bílé
60 °C
Barevné
40 °C
Bilé
40 °C
Jemné prádlo
30 °C
Ložní prádlo
35 °C

SUŠENÍ

Naše programy na sušení mají délku 37 minut. Můžete si vybrat z více programů podle druhu textilie.

O dokonalý výsledek se postarají dvojkapacitné 16 kg a trojkapacitné 25 kg sušičky. Sušičky umí usušit 16 kg a 25 kg textilií najednou.

Nezapomeňte, že mokré prádlo je těžší, než suché. Proto mají naše sušičky větší objem než naše pračky. Je důležite si uvědomit, že účinnost sušení zavisí jak na naplněnosti sušičky, tak na druhu látky prádla. Garantujeme ale, že vaše věci budou do 37 minut usušené.

Výsledkem je méně žehlení a měkké prádlo na dotek.

Volitelné programy:
Extra jemné
65 °C
Středně jemné
70 °C
Jemné
75 °C
Normální
80 °C
Střední a vysoké
85 °C
Vysoké
90 °C

Mobilní aplikace

Více informací o naší aplikaci

Co o nás říkají?

bubbles_testamonial_1_new

Přesně vjednu hodinu v noci se moje pračka rozhodla, že má dost... nejdřív jsem se složila, ale jsem dostala nápad... Oblíbila jsem si vás, už jsem u vás zůstala... další pračku už si nekoupím! Poprvé jsem do Bubbles přijít musela, teď se Bubbles nechci vzdát! Vážně vás mám ráda!

bubbles_testamonial_3

Rychle, jednoduše. V létě je skvělé, že z dovolené odjíždíme s vypraným prádlem. Jsem ráda, že jsme vás v Soproni objevili.

bubbles_testamonial_4

Vyzkoušel jsem prádelni v ulici Újhegyi, protože už jsem o síti Bubbles slyšel hodně dobrého. Nezklamali jste! Všechno bylo tak, jak inzerujete. Příjemné prostředí, bezchybné praní i sušení! Čekání bylo pohodové, prádelna pěkná, jednoduše se používá. Za mě skvělé!

bubbles_testamonial_2

Pobočku v ulici Lajos jsem navštívil už dvakrát, protože to mám při cestě. Pěkné, čisté prostředí nejen vevnitř, ale i v okolí. Óblečení bylo čisté, po sušení také teplé a voňavé. Pral jsem ložní prádlo, které jsem si na velkých skládacích pultech hned pěkně poskládal. Povlečení už doma prát nebudu, to je jisté! 🙂