PROČ PRÁT S NÁMI?

Bubbles ve Vaší kapse!

Stáhněte si naší aplikaci a dozvíte se o našich akcích na provozovnách, aktuální obsazenosti a mnoho dalšího!

Instrukce

PRANÍ

K dispozici jsou pračky s kapacitou 11 a 16 kilogramů.

Tato kapacita znamená, že u nás jedním praním vyperete dvakrát či třikrát více prádla než doma. O prací prostředek a aviváž, značky CHRISTEYNS se staráme my, systém je automaticky dávkuje podle množství prádla a zvoleného programu.

Výjimkou jsou naše dva nové prací programy – VLNA a SPORT. U programu SPORT je dávkován prací prostředek, nikoliv aviváž a u programu VLNA je použita pouze voda a otáčky jsou snížené na 500 ot./min.

Naše pračky dodávají ke každému programu dezinfekci a neutralizační látku, které jsou šetrné k textilii. Díky profesionální technologii je doba praní kratší než v domácí pračce. S praním můžete být hotovi už do 30 minut.

Co můžete prát: oblečení na každodenní nošení (barevné i bílé), ložní prádlo, ručníky, závěsy, povlečení, deky, přikrývky.

Naše pračky nedisponují funkcí sušení – pokud chcete prádlo usušit, je potřeba vyprané čisté prádlo přesunout do sušičky.

Volitelné programy:
Bílé
60 °C
Barevné
40 °C
Bilé
40 °C
Jemné prádlo
30 °C
Ložní prádlo
35 °C
Vlna (nové)
25 °C
Sport (nové)
30 °C
Barva (nové)
60 °C

SUŠENÍ

Naše programy na sušení mají délku 37 minut. Můžete si vybrat z více programů podle druhu textilie.

O dokonalý výsledek se postarají dvojkapacitné 16 kg a trojkapacitné 25 kg sušičky. Sušičky umí usušit 16 kg a 25 kg textilií najednou.

Nezapomeňte, že mokré prádlo je těžší, než suché. Proto mají naše sušičky větší objem než naše pračky. Je důležite si uvědomit, že účinnost sušení zavisí jak na naplněnosti sušičky, tak na druhu látky prádla. Garantujeme ale, že vaše věci budou do 37 minut usušené.

Výsledkem je méně žehlení a měkké prádlo na dotek.

Volitelné programy:
Extra jemné
65 °C
Středně jemné
70 °C
Jemné
75 °C
Normální
80 °C
Střední a vysoké
85 °C
Vysoké
90 °C

Mobilní aplikace

Více informací o naší aplikaci

Co o nás říkají?